WIELOKROTNIE NAGRADZANI DORADCY FINANSOWI W m. BIELSKO-BIAŁA

Bielsko-Biała to dynamicznie rozwijające się miasto w południowej Polsce. W ostatnich latach miasto zanotowało znaczny postęp w wielu obszarach, takich jak przemysł, turystyka, kultura i nauka. W Bielsku-Białej działa wiele innowacyjnych firm, a miasto jest również siedzibą jednej z największych w Polsce specjalnych stref ekonomicznych, Bielsko-Bialskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co przyciąga inwestycje i tworzy nowe miejsca pracy.

Zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, Bielsko-Biała jest miejscem o bogatej ofercie kulturalnej, rekreacyjnej i rozrywkowej. Wraz z szybkim rozwojem gospodarczym, miasto z pewnością będzie nadal przyciągać inwestorów oraz osoby poszukujące ciekawych miejsc do życia i pracy.

SafeFinance™ z dumą działa w Bielsku-Białej i pomaga mieszkańcom i przedsiębiorcom w realizacji ich finansowych celów.

Anastasiia

Doradca ds. kredytów

Chcesz zobaczyć, co oferują nasi doradcy finansowi? Sprawdź nasze portfolio.

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU, SZYTE NA MIARĘ

Od 2012 roku SafeFinance™ czyni życie Polaków szczęśliwsze. Nasi doradcy finansowi w Bielsku-Białej oferują usługi ubezpieczenia, pomagają uzyskać kredyty na dogodnych warunkach, ułatwiają gromadzenie oszczędności. Zobacz, jak możemy uzdrowić Twoje finanse!

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Dodaj tu swój tekst nagłówka

UBEZPIECZENIE UCZNIA, STUDENTA

Dodaj tu swój tekst nagłówka

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

KOSZTY LECZENIA W PODRÓŻY

KOSZTY LECZENIA W PODRÓŻY

ZAŁOGA SAFEFINANCE™

SAFEFINANCE™ działa na zasadzie „jednego okienka”. Doradcy finansowy dobiorą najlepsze rozwiązanie, jak chodzi o kredyty czy ubezpieczenia firmowe, leasing lub factoring.