WIELOKROTNIE NAGRADZANI DORADCY FINANSOWI W m. Oświęcim


Oświęcim to miasto w Polsce, które dynamicznie rozwija się zarówno gospodarczo, jak i turystycznie. Współczesna gospodarka miasta opiera się na rozwijającym się przemyśle, w którym inwestują przedsiębiorcy, budując nowoczesne zakłady produkcyjne. Jedną z największych firm w Oświęcimiu jest Synthos, jedna z najważniejszych producentów surowców chemicznych w Europie, która inwestuje w rozwój produktów, poprawę efektywności i ochronę środowiska. Jednakże równie ważnym elementem gospodarki Oświęcimia są mniejsze przedsiębiorstwa, których rozwój można obserwować głównie w Miejskiej Strefie Gospodarczej.

Eksperci finansowi  SafeFinance™ działają w Oświęcimiu, oferując swoim klientom kompleksowe porady finansowe. Jesteśmy gotowi pomóc w realizacji celów finansowych naszych klientów, dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy. Dostosowujemy nasze porady do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej klientów. SafeFinance™ z przyjemnością udziela porad finansowych wszystkim tym, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość i osiągnąć swoje cele finansowe w Oświęcimiu i okolicy.

Kamil

Doradca finansowy 

Chcesz zobaczyć, co oferują nasi doradcy finansowi? Sprawdź nasze portfolio.

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU, SZYTE NA MIARĘ

Od 2012 roku SafeFinance™ czyni życie Polaków szczęśliwsze. Nasi doradcy finansowi w Warszawie oferują usługi ubezpieczenia, pomagają uzyskać kredyty na dogodnych warunkach, ułatwiają gromadzenie oszczędności. Zobacz, jak możemy uzdrowić Twoje finanse!

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Dodaj tu swój tekst nagłówka

UBEZPIECZENIE UCZNIA, STUDENTA

Dodaj tu swój tekst nagłówka

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

KOSZTY LECZENIA W PODRÓŻY

KOSZTY LECZENIA W PODRÓŻY

ZAŁOGA SAFEFINANCE™

SAFEFINANCE™ działa na zasadzie „jednego okienka”. Doradcy finansowy dobiorą najlepsze rozwiązanie, jak chodzi o kredyty czy ubezpieczenia firmowe, leasing lub factoring.