Dołącz do nas

kariera

SafeFinance™

Czujesz że masz talent i nie brakuje Ci ambicji? Zacznij z nami budować swoją karierę. W SafeFinance wiemy że receptą na sukces zawodowy jest połączenie wsparcia i szkoleń ze strony pracodawcy wraz z zaangażowaniem i talentem po stronie pracownika i taką filozofią kierujemy się przy wdrażaniu nowych osób w naszej firmie.

REKRUTACJA W TOKU!

Co otrzymujesz od SAFEFINANCE™

SAFEFINANCE™

Przygotujemy Cię do pracy od podstaw

Zaczynając swoją przygodę z SafeFinance nie musisz martwić się brakami w wiedzy czy nieznajomością rynku. Nasz zespół wdroży Cię w rolę eksperta finansowego, tak abyś czuł się pewnie zanim zaczniesz obsługiwać klientów.

KSZTAŁTUJEMY WŁAŚCIWE POSTAWY

Wdrażając się w pracę eksperta dużo istotniejsza od Twojej wiedzy początkowej będzie Twoja postawa. Odpowiednie podejście do wykonywanej pracy jak i do klienta jest GWARANTEM sukcesu. Cechy na jakie stawiamy w codziennej pracy to rzetelność, zaangażowanie, otwartość na przyswajanie dużej ilości wiedzy i skupienie na wykonywanej pracy. W podejściu do klienta stawiamy na uczciwość, transparentność a przede wszystkim na kierowanie się interesem klienta.

WORK HARD, PLAY HARD

Pracujemy ciężko… żeby po pracy móc bawić się jeszcze ciężej. Wyjazdy i imprezy firmowe pozostają na długo w pamięci naszych pracowników. W ramach integracji zespołu zwiedzamy zarówno knajpy umiejscowione w pobliżu naszych oddziałów jak i rajskie wyspy Tajlandii i innych zakątków świata.

BĘDZIESZ TWORZYĆ TĄ FIRMĘ

Nie jesteśmy korporacją, każdy z członków zespołu ma realny wpływ na kształtowanie naszej firmy. W trakcie współpracy liczymy na Twoją informację zwrotną. Tak samo jak rynek finansowy ciągle się zmienia, tak samo dzięki głosom naszych pracowników zmienia się nasza firma.

Dobro wraca

Kluczowe hasło naszej firmy na którym opieramy nasz biznes i relacje z klientami. Staramy się zawsze doradzić klientom tak aby byli zadowoleni, czuli że ktoś dba o ich interes i byli pewni tego że dzięki nam wybrali najlepszą ofertę. To sprawia że nasi klienci polecają nas swoim znajomym a my możemy spać spokojnie bo wiemy że klientów nam nigdy nie zabraknie.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

BUDUJESZ Z NAMI WŁASNE BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE

Czy wspominaliśmy już, że oprócz przekazania wiedzy merytorycznej oraz wykształcenia właściwej postawy nauczymy Cię również zarabiać porządne pieniądze? Kto jak kto, ale SafeFinance™ dobrze wie, że czas to pieniądz. I również Tobie pomoże go monetyzować.

kariera

Aplikuj już teraz na jedno z naszych stanowisk:

ZAŁOGA SAFEFINANCE™

Zespół SafeFinance™ to doradcy kredytowi, specjaliści ds. ubezpieczeń i inwestycji, konsultanci zajmujący się factoringiem i leasingiem.