oferty wszystkich banków w jednym miejscu

Dzięki Safefinance™ możesz mieć dostęp do oferty wszystkich banków w jednej lokalizacji.

pomóc w nietypowych sytuacjach

Safefinance™ pomaga znaleźć rozwiązanie w nietypowych sytuacjach finansowych.

Wybór najkorzystniejszej oferty

Safefinance™ pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie.

Kredyt hipoteczny

To oferta dla tych, którzy marzą o zakupie nowej nieruchomości. Safefinance™ oferuje pełen zakres usług związanych z kredytami hipotecznymi. Zapewnia kredytowanie hipoteczne na najkorzystniejszych dla naszych klientów warunkach. Razem z Safefinance™ możesz sprawdzić oferty wszystkich banków w jednym miejscu.

Kredyt gotówkowy

Safefinance™ zapewnia możliwość uzyskania kredytu gotówkowego. Z Safefinance™ możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy na własne potrzeby lub refinansować uciążliwe kredyty w innych bankach. Dzięki Safefinance™ możesz zaciągnąć opłacalny kredyt gotówkowy, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Kredyt konsolidacyjny

Safefinance™ to Twój niezawodny pomocnik w uzyskaniu korzystnego kredytu. Kredyt konsolidacyjny to produkt finansowy, który obecnie można znaleźć w większości banków. Jest to kredyt celowy, który pozwala na spłatę kilku lub nawet kilkunastu różnych pożyczek i kredytów w tym samym czasie. Safefinance™ pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

WYBIERZ RODZAJ KREDYTU:

Wypełnij krótki formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i rzedstawi warunki, na jakich otrzymasz kredyt na bieżącą działalność.

  Kwota kredytu

  Wypełnij krótki formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i rzedstawi warunki, na jakich otrzymasz kredyt inwestycyjny.

   Wypełnij krótki formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i rzedstawi warunki, na jakich otrzymasz kredyt dla wolnych zawodów.

    Kwota finansowania

    Gotowy zacząć oszczędzać?

    Sprawdź sposoby, dzięki którym w Twoim portfelu pozostanie niemało ciężko zarobionych pieniędzy.

     
     
     

    Zaplanuj rozmowę z naszym doradcą

    LUB