Ubezpieczenie mieszkania

Własne cztery kąty powinny być dla nas oazą spokoju, a polisa ubezpieczeniowa zapewni nam właśnie to – brak zmartwień. Warto ubezpieczyć się przed uszkodzeniami mieszkania czy kradzieżami
po włamaniu.  W szerokim zakresie ubezpieczeń  z pewnością znajdziemy odpowiednią ofertę dla Ciebie.

Ubezpieczenie domu

Warto ochronić to, co dla nas najważniejsze i zabezpieczyć się przed wszelkimi losowymi wydarzeniami, które mogą Ci się przytrafić, takimi jak pożary, zalania czy innego rodzaju szkody mienia. Oferujemy pomóc w wyborze pakietów ubezpieczeniowych oraz wiele możliwości dodatkowej ochrony domu. Pomożemy wybrać polisę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i zabezpieczyć się już dziś.

Ubezpieczenie domu z Safefinance

Ubezpieczenia domu w budowie

Budowa własnego domu wymaga dużego nakładu finansowego oraz robotniczego, przy czym wypadki zdarzają się nader często z wszelakich powodów. Nie każdy wie, że dom można ubezpieczyć już na etapie budowy, co ochroni nas przed wieloma przykrymi skutkami. Najbardziej przydatną polisą jest ubezpieczenie od wydarzeń losowych, jednak Safefinance oferuje pomoc także w  opcjach dodatkowych, które rozszerzą zakres ochrony Twojego domu.

Ubezpieczenia domku letniskowego

Gdy chcemy się odprężyć po ciężkim okresie w życiu, dobrym pomysłem jest wypoczynek w domku letniskowym. W ramach ubezpieczenia, możesz sprawić, by ten pobyt był również bezpieczny. Możesz ubezpieczyć swój letniak łącznie z domem rodzinnym, bądź osobno – w zależności od twoich preferencji. Liczne polisy, nie tylko podstawową, w której ochronisz elementy stałe, lecz także dodatkowe pakiety ochronne, np. przed kradzieżą, dzięki którym nic nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.

Zaplanuj rozmowę z naszym doradcą

LUB