NNW przedszkola,ucznia i studenta

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) to forma ubezpieczenia, która ochroni twoje dziecko przed trwałymi skutkami wypadków, a także zapewni świadczenie za hospitalizację oraz rehabilitację z ich powodu. Ta polisa zapewnia ochronę zarówno dzieciom, które uczęszczają do przedszkola, bądź szkoły, jak i  studentom do 26 roku życia.

Podtrzymanie przychodu

Ubezpieczenie podtrzymania przychodu zapewnia stałą wypłatę określonej kwoty w sytuacji, gdy osoba ubezpieczona traci źródło dochodu z powodów zdrowotnych. Taka polisa pozwoli nam na
utrzymanie płynności finansowej oraz koszt takiego ubezpieczenia jest stosunkowo niewielki, co pozwoli na spokój w okresie bezrobocia na znalezienie nowego zatrudnienia, a w przypadku
zobowiązań finansowych, zapewni stałość spłat wymaganych kwot. Przeprowadzamy rzetelną analizę potrzeb każdego klienta, aby zapewnić odpowiednie ubezpieczenie.

Świadczenia wypadkowe NNW

Świadczenie wypadkowe NNW gwarantuje ochronę od następstw nieszczęsnych wypadków. W zależności od twoich potrzeb, ochrona obejmuje częściowe lub trwałe uszczerbki na zdrowiu oraz śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wysokość świadczenia dobrana jest do potrzeb klienta.

Ubezpieczenie na życie

Wypadki chodzą po ludziach – warto więc się przed nimi ubezpieczyć! Doradcy Safefinance™ pomogą zapewnić ochronę finansową tobie oraz twoim bliskim w przypadku choroby lub wypadku, a co najważniejsze – nasi eksperci rzetelnie przeanalizują twoje wymagania, co zagwarantuje wybór najodpowiedniejszej dla Ciebie polisy.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne to gwarancja dostępu do wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych. Po dogłębnej analizie twoich potrzeb, pomożemy Ci wybrać ubezpieczenie, które najlepiej pozwoli ochronić Ciebie i bliskich.

Ubezpieczenie blizkich i kredyty

Zabezpieczenie kredytu pozwala na ochronę banku przed niespłacaniem kredytu przez kredytobiorcę
oraz pozwala na odzyskanie swoich pieniędzy. Takie zabezpieczenie zmniejsza ryzyko celowego unikania spłaty kredytu, ale także działa korzystnie dla kredytobiorcy, który może pożyczyć większą
kwotę czy wydłużenie okresu spłaty i obniżenie oprocentowania, z racji tego, że banki przychylniej patrzą, na zabezpieczonych klientów.

Trwała niezdolność do pracy

W przypadku, gdy w wyniku wypadku lub choroby nie jest się zdolnym do wykonywania swojego zawodu, warto być ubezpieczonym, by otrzymać pomoc finansową. Sprawa każdego klienta jest dogłębnie analizowana, by sprostać jego potrzebom oraz dobrać odpowiednią wysokość świadczeń.

Zaplanuj rozmowę z naszym doradcą

LUB