Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) właścicieli pojazdów mechanicznych jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jego celem jest zabezpieczenie poszkodowanych, którzy ponieśli szkodę w zdarzeniu drogowym, np. w wypadku lub kolizji.

Ubezpieczenie AC

Jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Polisa chroni majątek właściciela pojazdu i zapewnia mu ochronę m.in. na wypadek kradzieży samochodu, zniszczenia oraz uszkodzenia pojazdu. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe indywidualnie określa zakres ochrony oraz proces likwidacji szkody.

Pakiet OC AC

Już na etapie poszukiwań obowiązkowego ubezpieczenia OC zastanów się, czy nie potrzebujesz także dodatkowej ochrony w postaci AC. Dobrowolne ubezpieczenie chroni w razie kradzieży, uszkodzenia czy zniszczenia samochodu (np. wskutek pożaru, opadów gradu lub aktów wandalizmu). Taniej jest kupić OC i AC w pakiecie.

Ubezpieczenie NNW

Przy wyborze dowolnego pakietu ubezpieczeniowego, oferujemy naszym Klientom możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), w celu zapewnienia podróżującym pełnej ochrony zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów europejskich.

Assistance

Assistance to ubezpieczenie, dzięki któremu rozwiążesz często kosztowne problemy, które mogą przytrafić Ci się podczas podróży autem. Assistance zapewnia poczucie komfortu i zwiększa bezpieczeństwo, w razie awarii lub wypadku, poszkodowany może liczyć na wsparcie ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie szyb

Uszkodzenie szyby może nastąpić w ułamku sekundy, a jej naprawa oznaczać poważne obciążenie dla twojego portfela. Jednak możesz uniknąć wysokich wydatków, mając dodatkowe ubezpieczenie szyb, które warto kupić wraz z OC lub AC.

Ubezpieczenie GAP

Ubezpieczenie GAP to ubezpieczenie od utraty wartości pojazdu. Ochroną ubezpieczeniową może zostać objęty pojazd stanowiący przedmiot umowy leasingu lub kredytu. Banki i firmy leasingowe oferujące rozwiązania z zakresu finansowania pojazdów wymagają od klientów zakupu polis OC i AC. Taki pakiet warto poszerzyć jeszcze o ubezpieczenie GAP, które zapewnia ochronę przed utratą wartości auta w czasie.

Zaplanuj rozmowę z naszym doradcą

LUB