Studium przypadku: fabryka mebli
w Makowie Podhalańskim

Finansowanie produkcji mebli

W tym studium przypadku znalazło się kolejne przedsiębiorstwo, którego zainteresowały możliwości w zakresie finansowania dla firm. Branża meblarska, firma zajmująca się produkcją mebli, zatrudniająca kilkadziesiąt pracowników w zakładach i centrach dystrybucyjnych na terenie Podhala. Fabryka mebli, która może stanowić przykład, gdyż ma kierownictwo niezwykle dbające o procesy produkcyjne, jak również o poziom jakości i wydajność pracy całego zespołu fabryki mebli.

Wyzwanie:

Rozwiązanie:

Wyniki:

Per saldo firma meblarska, którą opisuje dane studium przypadku, uzyskała już w ciągu zaledwie półrocza oszczędności rzędu blisko 50% względem dotychczasowych kosztów.

Niniejsza podstrona reprezentuje opis przypadku i wybranego klienta, reprezentującego branżę meblarską.

Opisana w tym studium przypadku fabryka mebli osiągnęła sukces, korzystając ze wsparcia zespołu doradców finansowych SafeFinance™.

Opis przypadku firmy meblarskiej, a case study firmy meblarskiej to jedna z jakościowych naukowych metod badawczych, pozwala lepiej zrozumieć cele firmy z branży meblarskiej i sprawdzić dostępne rozwiązania, produkty, możliwości finansowania.

Branża meblarska jest jedną z wielu wspieranych przez SafeFinance™. Sprawdź inne branże i ich studia przypadków!

Klient:

Fabryka mebli

Lokalizacja:

Maków Podhalański

Daty:

10 lutego 2022

Kategoria:

Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów, kredytowanie spółek

Czas trwania:

2 tygodnie

Udostępnij: