WIELOKROTNIE NAGRADZANI DORADCY FINANSOWI W Polsce

Chcesz zobaczyć, co oferują nasi doradcy finansowi? Sprawdź nasze portfolio.

FAQ

Tak, SafeFinance oferuje usługi dla klientów zagranicznych, którzy chcą zainwestować lub uzyskać kredyt w Polsce. Nasz zespół doradców finansowych jest gotowy służyć pomocą w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, aby zapewnić kompleksowe wsparcie w realizacji celów finansowych.

Tak, SafeFinance oferuje usługi inwestycyjne dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Dostarczamy najlepsze rozwiązania inwestycyjne, które pozwalają na osiąganie zysków z inwestycji przy minimalnym ryzyku.

Tak, SafeFinance oferuje usługi doradztwa finansowego dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych doradców finansowych, którzy są gotowi pomóc w każdej kwestii związanej z finansami.

Wysokość emerytury zależy od wielu czynników, w tym od okresu składkowego, wysokości osiągniętego dochodu oraz od wieku osoby, która przejdzie na emeryturę. Wysokość emerytury może być także wpływana przez zmiany w systemie emerytalnym oraz przez inflację.

Aby uzyskać kredyt hipoteczny, potrzebne są m.in. dokumenty potwierdzające dochody, zatrudnienie, posiadane oszczędności oraz dokumenty związane z nieruchomością (np. umowa przedwstępna, księga wieczysta).